تخفیف ۵۰ درصدی خدمات مجتمع درمانی رسا برای اصحاب رسانه


به مناسبت روز خبرنگار، مجتمع درمانی رسا وابسته به جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران تمامی خدمات خود را برای اصحاب رسانه با تخفیف ویژه 50 درصد به مدت 10 روز ارائه می کند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، همزمان با دیدار دکتر مسعود حبیبی رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با محمد مهدی خیرجو مدیر عامل خبرگزاری ایسنا که با حضور

تعدادی از مدیران جهاد دانشگاهی و همچنین مجتمع درمانی رسا برگزار شد، تصمیم بر این گرفته شد تا خدمات مجتمع درمانی رسا وابسته به جهاد دانشگاهی برای اصحاب رسانه به مدت 10 روز از روز خبرنگار با تخفیف 50 درصدی ارائه شود.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب گفت: در این دیدار طرفین ضمن اشاره به سوابق خبرگزاری ایسنا در بحث دانشگاه علوم پزشکی تهران، نسبت به آمادگی برای همکاری های مشترک به ویژه در حوزه بهداشت و درمان تاکید کردند.

ابوالفضل امینی هرندی تصریح کرد: در این دیدار تصمیم بر این شد که به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، به مدت 10 روز اصحاب رسانه بتوانند از خدمات مجتمع درمانی رسا که شامل مشاوره، روان درمانی، روانپزشکی، نوروتراپی، تهیه نقشه مغزی ، گفتاردرمانی و روانسنجی می شود با تخفیف 50 درصدی استفاده کنند.

گفتنی است خبرنگاران محترم می توانند برای استفاده این خدمات با ارائه کارت معتبر خبرنگاری از روز خبرنگار به نشانی مجتمع درمانی رسا واقع در تهران میدان هفت تیر خ کریمخان زند کوچه شهید حسینی پلاک 25 مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۱۲۳۹۱ تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *