ارائه خدمات پلی کلینیک سلامت روان جهاد دانشگاهی (رسا) به دانشجویان با 50 درصد تخفیف


پلی کلینیک سلامت روان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (رسا) تا پایان سال همه خدمات خود را به دانشجویان با 50 درصد تخفیف ارائه می دهد. این خدمات انواع مشاوره، روان درمانی، روان‌پزشکی، روان سنجی، گفتاردرمانی ، نورولوژی، نوروتراپی و هیپنوتراپی را شامل می‌شوند.

زهرا رسایی، مدیر پلی کلینیک سلامت روان رسا از آغاز فعالیت این مرکز تخصصی سلامت روان در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، رسایی با اشاره به این‌که سازمان بهداشت جهانی بهزیستی در قلمرو جسم و روان را تعریف سلامت می داند گفت: یکی از قطب های حوزه سلامت در مجموعه جهاد دانشگاهی، سازمان علوم پزشکی تهران است که در قالب کلینیک‌های مختلفی از جمله دندانپزشکی، پوست، مو و لیزر تراپی، آلرژی، ترمیم زخم، واریس، طب سلامت و مرکز تخصصی درمان در منزل خدمات خود را ارائه می‌کند. با این حال تاکنون مرکزی برای ارائه خدمات سلامت در حوزه روان وجود نداشت.

مدیر مرکز سلامت روان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: مطالبه ارائه خدمات روانشناسی از سوی کلینیک‌های یادشده برای برخی بیماران به ویژه بیماران دچار مشکلات مزمن جسمی مثل دیابت همواره وجود داشت که با توجه به بهره ‌مندی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از گروه پژوهشی پزشکی مبتنی بر سبک زندگی، پلی کلینیک سلامت روان رسا از دی‌ ماه 1401 کار خود را آغاز کرد.

او با بیان اینکه پلی کلینیک سلامت روان رسا تقریبا همه خدمات حوزه سلامت روان را ارائه می کند، گفت: این خدمات شامل انواع مشاوره، روان درمانی ، روان پزشکی، روان سنجی، گفتاردرمانی ، نورولوژی، نوروتراپی و هیپنوتراپی می‌شود. به این ترتیب همه فرصت ها برای اثربخشی در حوزه سلامت روان یکجا جمع شده تا منجر به تسهیل و تسریع دسترسی مراجعین به خدمات مورد نیاز آن‌ها شود.

رسایی ارائه خدمات توسط باسابقه‌ترین اساتید دانشگاه و پایین بودن تعرفه‌ خدمات نسبت به مراکز خصوصی را از جمله مزایای استفاده از خدمات پلی ‌کلینیک سلامت روان رسا دانست و گفت: نبود محدودیت زمان دریافت خدمات از اصلی‌ترین تفاوت‌های ارائه خدمات در پلی کلینیک سلامت روان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، است؛ مجموعه برای مراجعه‌کنندگان خود این آرامش را فراهم می‌کند که بدون داشتن دغدغه زمان مسائل خود را مطرح کنند و تا زمان رسیدن به وضعیت ثابت اولیه میهمان ما باشند.

ارائه خدمات پلی کلینیک سلامت روان جهاد دانشگاهی (رسا) به دانشجویان با 50 درصد تخفیف

 

او افزود: ما همچنین برای طول درمان و پس از آن برنامه نظارتی و پیگیری مجدانه‌ای داریم و میزان اثربخشی خدمات تخصصی خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار خواهیم داد.

مدیر پلی کلینیک سلامت روان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (رسا) در ادامه گفت: از آنجایی که سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برای سلامت روان دانشجویان اهمیت بالایی قائل است و با توجه به محدودیت‌های درآمدی این قشر، همه خدمات پلی کلینیک سلامت روان رسا تا پایان سال 1401 برای دانشجویان صرفا با ارائه کارت دانشجویی با تخفیف 50 درصدی ارائه خواهد شد. اعضای جهاد دانشگاهی نیز تا پایان سال می‌توانند از خدمات این مرکز با 40 درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

رسایی افزود: پلی کلینیک سلامت روان رسا بنا به احترام و ارزشی که – با هدف حذف محدودیت های وقت و مسافت و تردد – برای متقاضیان دریافت خدمات خود قائل است همه خدمات خود به (جز نورولوژی و نورو تراپی) را در منزل و یا محل کار آن‌ها نیز ارائه می‌دهد. ما همچنین به دنبال گسترش خدمات درمانی خود برای جامعه، از طریق آموزش و تقویت مهارتهای تشخیصی و درمانی متخصصین سلامت روان و همچنین برگزاری دوره های آموزشی برای عموم مردم با هدف تقویت آگاهی هستیم.

مدیر مرکز سلامت روان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پایان از متخصصان حوزه سلامت روان و همه کسانی که دغدغه سلامت روان جامعه را دارند، دعوت به همراهی و همکاری کرد.

متقاضیان دریافت خدمات این مجموعه می‌توانند شماره تلفن ۸۸۸۱۲۳۹۱ تماس حاصل کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *